Organisasjon

Kuba består av Kuba Norge AS, Kuba BA-systemer AS og ansatte fra Excelencia Consulting i India.


Ansatte Kuba Norge AS

Ansatte Kuba BA-Systemer AS

Lars Olborg
Administrerende
direktør

+47 920 54 145
lars@kuba.no

Nick Sandberg
Salgs- og markedsdirektør
+47 913 49 973
nick@kuba.no

Lena Onarheim
Administrativ leder
+47 917 37 243
lena@kuba.no

Bilde av Eric Sundby i Kuba BA-systemer

Eric Sundby
Daglig leder
+47 934 41 491
es@kuba.no

Bilde av Ann Kathrin Romstad i Kuba BA-systemer

Ann-Katrin
Romstad

Salgsleder
+47 400 46 712
akr@kuba.no

Bilde av Thorbjørn Romstad i Kuba BA-systemer

Thorbjørn Romstad
Fagansvarlig
+47 400 43 778
tr@kuba.no

Paul Laws
Key Account
Manager
+47 48 00 29 92
paul@kuba.no

Caroline Kanck
Prosjektkoordinator
Systemoppsett
+47 464 88 984
caroline@kuba.no

Benjamin Willet
Prosjektleder
Teknisk Support
+ 47 335 02 395
+47 934 33 936
benjamin@kuba.no

Bilde av Kristine Berg-Olsen i Kuba BA-systemer

Kristine Berg-Olsen
Prosjektkoordinator
+47 990 32 150
kbo@kuba.no

Fatima Jamil
+47 980 41 769
fj@kuba.no

Ann-Charlotte
Tveitan

+47 40 75 71 98
act@kuba.no

Lars Arne Dahl
Faglig leder – kurs
+47 953 33 337
lars.arne@kuba.no

Eirill F. Gjelstad
Avdelingsleder – support
+47 469 35 607
eirill@kuba.no

Cecilie Gusland
Teamleder –
møtebooking
+47 922 27 730
cecilie@kuba.no

Stian Asplund
+47 41 40 47 76
sa@kuba.no

Trond Wium
+47 975 88 780
tw@kuba.no

Heidi Jensen
Møtebooking
+47 94 25 71 32
heidi@kuba.no

Juridisk samarbeidspartner

Kuba Norge AS og Kuba BA-Systemer AS

Yasue Lee
HMS-juristen
+47 990 42 018
post@hms-juristen.no

Les mer her


Våre utviklere i Kuba Excelencia Team i India

Rajesh P.
Ramanathan

Leder for teknologi og partnerskap

Mohan Ganesh
Kontaktperson

Pradeep
Prosjektleder

Fazrul Rahman
Prosjektleder

SathishKumar
Veluchamy

Kvalitetsanalytiker

Velmurugan
Sivasubramanian
UI/UX-ingeniør

Dalin Chrishopher
Sr.utvikler Mobil

Gidhin Shaji
Sr.utvikler Mobil

Pandiaraj Elumalai
Sr.utvikler .Net

Vikram Tamilselvan
Sr.utvikler .Net

Reegan
Sampathkumar

Sr.utvikler .Net

Priyanka
Prabhakaran

Utvikler

Hima Joseph
Utvikler

Sironmani
Utvikler

Remesh
Utvikler

Dharmaraj
Ganeshan

Utvikler

Vijay Kumar
Utvikler

Thereshan Kuppan
Utvikler

Shahul Hameed
Utvikler