Vår organisasjon

Lars Olborg
Lars OlborgPartner - CEO
+47 92 05 41 45
lars@kuba.no
Nick Sandberg
Nick SandbergPartner - Leder BHT
+47 91 34 99 73
nick@kuba.no
Paul Laws
Paul LawsSalgs- og markedssjef
+47 48 00 29 92
paul@kuba.no
Stian Torgrimsen
Stian TorgrimsenAdministrasjons og regnskapskonsulent
+47 333 04 333
stian@kuba.no
Filip Lindgren
Filip LindgrenBedriftslege
+47 333 04 333
post@kuba.no
Anita Halvorsen
Anita HalvorsenYrkeshygieniker/ HMS-rådgiver
+47 33 50 23 94
anita@kuba.no
Sigurd Kvalbein Løberg
Sigurd Kvalbein LøbergFysioterapeut/ HMS-rådgiver
+47 33 30 43 33
sigurd@kuba.no
Caroline Kanck
Caroline KanckTjenestelisenser
+47 46 48 89 84
caroline@kuba.no
Benjamin Willet
Benjamin WilletProsjektledelse - Systemutvikler - Teknisk support
+ 47 33 50 23 95
benjamin@kuba.no
Hallvard S. Sørlie
Hallvard S. SørlieSystemutvikler - Teknisk support
+ 47 33502388
hallvard@kuba.no
Benjamin Joof
Benjamin JoofSystemutvikler
+47 33 30 43 33
benjaminj@kuba.no
Eirik Bjørndal
Eirik BjørndalSystemutvikler
+ 47 33 30 43 33
eirik@kuba.no
Stian Nikodemussen
Stian NikodemussenProsjektleder - salg
+ 47 33304333
stiann@kuba.no
Henrik Kvammen
Henrik KvammenProsjektleder - salg
+ 47 33304333
henrik@kuba.no

Stian og Henrik leder salgsteamene

Ansatte i Kuba i Chennai – Excelencia ITech Consulting Pvt. Ltd.

Vembu Janakiraman
Vembu JanakiramanTeamleder
+47 333 04 333
support@kuba.no
Sathishkumar Veluchamy
Sathishkumar VeluchamyQA
+47 333 04 333
support@kuba.no

Vi har også et utviklerteam i Chennai i India hos Excelencia ITech Consulting  Pvt. Ltd., Vi har samarbeidet med dem siden 2012. 

Teamet på 7 består av 5 utviklere i tillegg til prosjektleder og QA .

Kontakt oss i dag!

Har du noen spørsmål, eller er du kanskje interessert i en demo? Ta kontakt med oss. Vi gleder oss til å høre fra deg!

    FORNAVN *

    ETTERNAVN *

    E-POSTADRESSE *

    TELEFONNUMMER

    EMNE *

    HVORDAN KAN VI HJELPE DEG?