Ring oss i dag! +47 333 04 333 |post@kuba.no
Ansatte 2017-11-10T08:28:10+00:00

Organisasjon

Kuba består av Kuba Norge AS, Kuba BA-systemer AS og ansatte fra Excelencia Consulting i India.

Ansatte i Kuba Norge AS

Lars Olborg
Lars OlborgPartner - Administrerende Direktør
+47 920 54 145
lars@kuba.no
Lena Onarheim
Lena OnarheimAdministrativ leder
+47 917 37 243
lena@kuba.no
Paul Laws
Paul LawsSalgs- og markedssjef
+47 48 00 29 92
paul@kuba.no
Cecilie Gusland
Cecilie GuslandTeamleder - Møtebooking
+47 922 27 730
cecilie@kuba.no
Lars Arne Dahl
Lars Arne DahlFaglig leder – kurs
+47 953 33 337
lars.arne@kuba.no
Eirill F. Gjelstad
Eirill F. GjelstadAvdelingsleder – support
+47 469 35 607
eirill@kuba.no
Benjamin Willet
Benjamin WilletProsjektledelse - Utvikling - Teknisk Support
+ 47 335 02 395
+47 934 33 936
benjamin@kuba.no
Caroline Kanck
Caroline KanckProsjektkoordinator - Systemoppsett
+47 464 88 984
caroline@kuba.no
Nick Sandberg
Nick SandbergPartner - Ansvar for forretningsutvikling og forhandlere
+47 913 49 973
nick@kuba.no

Ansatte i Kuba BA-Systemer AS

Eric Sundby
Eric SundbyDaglig leder
+47 934 41 491
es@kuba.no
Ann-Katrin Romstad
Ann-Katrin RomstadSalgsleder
+47 400 46 712
akr@kuba.no
Thorbjørn Romstad
Thorbjørn RomstadFagansvarlig
+47 400 43 778
tr@kuba.no
Stian Asplund
Stian Asplund-
+47 41 40 47 76
sa@kuba.no
Trond Wium
Trond Wium-
+47 975 88 780
tw@kuba.no
Fredrik Jagland Kjeldsen
Fredrik Jagland KjeldsenFagkonsulent
+47 913 50 174
fjk@kuba.no
Åge André Johansen
Åge André JohansenFagkonsulent
+47 920 21 427
aaj@kuba.no

Juridisk samarbeidspartner

Kuba Norge AS og Kuba BA-systemer AS

Yasue Lee
Yasue LeeHMS-juristen
+47 920 54 145
post@hms-juristen.no

Kontakt oss i dag!

Har du noen spørsmål, eller er du kanskje interessert i en demo? Ta kontakt med oss. Vi gleder oss til å høre fra deg!

FORNAVN *
ETTERNAVN *
E-POSTADRESSE *
TELEFONNUMMER

EMNE *

HVORDAN KAN VI HJELPE DEG?