Organisasjon

Kuba består av Kuba Norge AS og ansatte fra Excelencia Consulting i India.

Ansatte i Kuba Norge AS

Lars Olborg
Lars OlborgPartner - Administrerende direktør
+47 92 05 41 45
lars@kuba.no
Nick Sandberg
Nick SandbergPartner - Avdelingsleder BHT
+47 91 34 99 73
nick@kuba.no
Paul Laws
Paul LawsSalgs- og markedssjef
+47 48 00 29 92
paul@kuba.no
Caroline Kanck
Caroline KanckTjenestelisenser
+47 46 48 89 84
caroline@kuba.no
Asma Abedin
Asma AbedinBedriftslege
+47 333 04 333
post@kuba.no
Anita Halvorsen
Anita HalvorsenYrkeshygieniker/ HMS-rådgiver
+47 33 50 23 94
anita@kuba.no
Sigurd Kvalbein Løberg
Sigurd Kvalbein LøbergFysioterapeut
+47 33 30 43 33
sigurd@kuba.no
Kent Haugerud
Kent HaugerudSentral godkjenning
+47 90 83 94 68
kih@kuba.no
Benjamin Joof
Benjamin JoofSystemutvikler
+47 33 30 43 33
benjaminj@kuba.no
Benjamin Willet
Benjamin WilletProsjektledelse - Utvikling - Teknisk support
+ 47 33 50 23 95
benjamin@kuba.no

Ansatte i Kuba i Chennai – Excelencia ITech Consulting Pvt. Ltd.

Vembu Janakiraman
Vembu JanakiramanTeamleder
+47 934 41 491
support@kuba.no
Sathishkumar Veluchamy
Sathishkumar VeluchamyQA
+47 934 41 491
support@kuba.no

Våre utviklere sitter i India mens prosjektledelsen sitter i Norge. Vår partner i India, Excelencia ITech Consulting  Pvt. Ltd., har vi samarbeidet med siden 2012. Det har vist seg å være et positivt samarbeid for begge parter.

Teamet består for øvrig av følgende:

5 webutviklere

2 mobil apputviklere

1 webdesigner

Kontakt oss i dag!

Har du noen spørsmål, eller er du kanskje interessert i en demo? Ta kontakt med oss. Vi gleder oss til å høre fra deg!

    FORNAVN *
    ETTERNAVN *
    E-POSTADRESSE *
    TELEFONNUMMER

    EMNE *

    HVORDAN KAN VI HJELPE DEG?