Organisasjon

Kuba består av Kuba Norge AS og ansatte fra Excelencia Consulting i India.

Ansatte i Kuba Norge AS

Lars Olborg
Lars OlborgPartner - Administrerende Direktør
+47 920 54 145
lars@kuba.no
Lena Onarheim
Lena OnarheimAdministrativ leder
+47 917 37 243
lena@kuba.no
Paul Laws
Paul LawsSalgs- og markedssjef
+47 48 00 29 92
paul@kuba.no
Nick Sandberg
Nick SandbergPartner - Ansvar for forretningsutvikling og forhandlere
+47 913 49 973
nick@kuba.no
Lars Arne Dahl
Lars Arne DahlFaglig leder – kurs
+47 953 33 337
lars.arne@kuba.no
Eirill F. Gjelstad
Eirill F. GjelstadAvdelingsleder – support
+47 469 35 607
eirill@kuba.no
Benjamin Willet
Benjamin WilletProsjektledelse - Utvikling - Teknisk Support
+ 47 335 02 395
benjamin@kuba.no
Caroline Kanck
Caroline KanckProsjektkoordinator - Systemoppsett
+47 464 88 984
caroline@kuba.no

Kontakt oss i dag!

Har du noen spørsmål, eller er du kanskje interessert i en demo? Ta kontakt med oss. Vi gleder oss til å høre fra deg!

FORNAVN *
ETTERNAVN *
E-POSTADRESSE *
TELEFONNUMMER

EMNE *

HVORDAN KAN VI HJELPE DEG?