Organisasjon

Kuba består av Kuba Norge AS og ansatte fra Excelencia Consulting i India.

Ansatte i Kuba Norge AS

Lars Olborg
Lars OlborgPartner - Administrerende direktør
+47 92 05 41 45
lars@kuba.no
Nick Sandberg
Nick SandbergPartner - Forretningsutvikling og forhandlere
+47 91 34 99 73
nick@kuba.no
Paul Laws
Paul LawsSalgs- og markedssjef
+47 48 00 29 92
paul@kuba.no
Lena Onarheim
Lena OnarheimAdministrativ leder
+47 91 73 72 43
lena@kuba.no
Benjamin Willet
Benjamin WilletProsjektledelse - Utvikling - Teknisk support
+ 47 33 50 23 95
benjamin@kuba.no
Jorun Pihl Bratteng
Jorun Pihl BrattengUtvikling - Teknisk support
+47 33 50 23 87
jorun@kuba.no
Caroline Kanck
Caroline KanckSystemoppsett - Tjenestelisenser
+47 46 48 89 84
caroline@kuba.no
Lars Arne Dahl
Lars Arne DahlFagsupport
+47 33 30 43 33
lars.arne@kuba.no
Kent Haugerud
Kent HaugerudSentral godkjenning - HMS-rådgiver
+47 90 83 94 68
kih@kuba.no

Kontakt oss i dag!

Har du noen spørsmål, eller er du kanskje interessert i en demo? Ta kontakt med oss. Vi gleder oss til å høre fra deg!

    FORNAVN *
    ETTERNAVN *
    E-POSTADRESSE *
    TELEFONNUMMER

    EMNE *

    HVORDAN KAN VI HJELPE DEG?